سئو حرفه ای

سئو چیست ؟

ساده ترین تعریف سئو از نظر ما یعنی دیده شدن ، دیده شدنی که ۲ مرحله دارد ، اول کاربر سایت شما را میبیند اگر خوشش آمد حالا گوگل شما را میبیند و در صدر نتایج گوگل قرار میگیرید

این تعریف در واقع چکیده ای بود از مجموع کارکرد های الگوریتم ها و سیاست های کلی گوگل .

متاسفانه خیلی از افراد در این حوزه هنوز به هوش مصنوعی فوق حرفه ای گوگل اعتقادی ندارند و هنوز گوگل را یک ربات ساده می پندارند که به راحتی فریب میخورد . همین دیدگاه است که اکثریت ترجیح میدهند از روش های کلاه سیاه یا خاکستری استفاده کنند که در ادامه به این موضوع جذاب میپردازیم

سئو حرفه ای

سئو کلاه سیاه

این استراتژی به طور کلی سرپیچی از قوانین گوگل است این ترفند به سرعت باعث رشد سایت شما در نتایج گوگل میشود و حتی شاید بتوانید رتبه اول گوگل هم کسب کنید ولی ربات ها و الگوریتم های باهوش به این راحتی فریب شما را نخورده و به سرعت وبسایت شما را جریمه و پنالتی کرده و احتمال دارد تا چندین سال از نتایج گوگل محو شوید. در صورت بخشش گوگل هم رسیدن سایت شما به نتیجه صدر اول گوگل محال است.

سئو کلاه سفید

این استراتژی به صورت کلی اجرای مو به موی دستورات و قوانین گوگل میباشد که کلیه این سیاست ها در رضایت کاربران وبسایت شما خلاصه میشود. این روش معمولا به صورت بلند مدت ، اهسته ولی مانگار انجام میگردد. دوستانه از شما تقاضا داریم اگر قصد دارید همیشه در بازار آنلاین بمانید و یک اعتبار بلند مدت در کسب و کار خود بسازید فقط و فقط از روش کلاه سفید در سئو استفاده کنید. 

سئو کلاه خاکستری

این روش که ترکیب ۲ روش کلاه سیاه و کلاه سفید میباشد به شدت بین سایت های ایرانی پر طرفدار است . شاید به این دلیل باشد که اکثریت ما رویای یک شبه به همه چیز رسیدن را داشته باشیم . اگر شما هم طرفدار این روش هستید به یاد داشته باشید که الگوریتم های گوگل هر روز آپدیت و باهوش تر میشوند. اگر امروز میشود گوگل را فریب داد فردا گوگل انتقام سختی از شما خواهد گرفت و احتمالا در کسب و کار آنلاین خود از عرش به فرش خواهید رسید .

در تیم پدر وب ما عاشقانه گوگل را دوست داریم و کاملا به قوانین ، الگوریتم ها و سیاست های کلی گوگل آشنا و واقف هستیم . در همین راستا استراتژی ما در سئو قطعا همین روش کلاه سفید میباشد.

خدمات سئو

خدمات سئو در تیم پدر وب به صورت تضمینی بر اساس یک کلمه کلیدی خاص نیست و اعتقاد داریم این روش ها مختص به کشور های جهان سوم است که دید عمیقی نسبت به مفهوم و کارکرد سئو ندارند و عموما با استفاده از روش های غیر قانونی از جانب گوگل قصد موفقیت کوتاه مدت و یک شبه در نتایج گوگل را دارند .

خدمات سئو ما شامل موادی است که مربوط به مسائل بنیادین سئو است و نتیجه آن مثال عینی یک سرمایه گذاری بلند مدت است.

این مشکلات شامل ایراد در کد نویسی سایت شما ، مشکلاتی در ارائه دهنده خدمات سرور شما یا هزاران مشکل دیگر که حل کردن همه ی آن ها وظیفه ماست و شما کافیست که از سایت پر سرعت و سبک خود بعد از خدمات سئو ما لذت ببرید.

خیلی از مواقع طراحی و رابط کاربری سایت شما مخاطبان شما را آزار میدهد و گوگل به سرعت این موضوع را متوجه میشود و سایتتان جایگاه و رتبه خود را از دست میدهد این جا هست که تیم طراحی سایت و سئو پدر وب به صورت گروهی و به کارگیری ابزار های تست a/b دست به دست یکدیگر داده و بهترین ورژن سایت شما را خواهند ساخت.

درست است که امروزه نسبت به قبل از اهمیت بک لینک ها برای گوگل کاسته شده است ولی هنوز هم بسیاری از متخصصان به قدرت آن اعتقاد دارند. بر اساس تجربه ما قدرتمند ترین بک لینک در دنیا ریپورتاژ است ولی نه هر ریپرتاژی ! اگر مقاله تبلیغاتی شما در سایتی مرتبط با ارزش دامنه بالا همراه با محتوایی هدفمند و همگام با نیاز مشتریانتان تولید شود ، در واقع با یک تیر ۲ نشان زده اید هم از قدرت و سیگنال بک لینک استفاده کرده و هم آن سایت با مقاله شما در گوگل بالا می آید
نوشتن مقاله برای ریپورتاژ فوت های کوزه گری دارد که ما در پدر وب به خوبی بر آن تسلط داریم.

این روز ها که قدرت بک لینک کم کم رو به افول است به طرز عجیبی سیگنال های شبکه های اجتماعی قدرت گرفته اند و اهمیت برندینگ در سئو به شدت مطرح است . گوگل لذت میبرد که کاربران سوشال مدیا در مورد وبسایت و کسب و کار شما بحث و تبادل نظر کنند . بنظر ما در سال ۲۰۲۰ بهترین روش سئو قطعا همین روش است. خدمات ما در شبکه های اجتماعی فقط مدیریت اینستاگرام نیست بلکه هر جا سیگنال و اعتبار خوب برای سایت شما باشد ، ما هم همان جا فعالیت میکنیم.